Červen 2009

Život je na hovno

28. června 2009 v 22:10 | Kate-Dafna |  Moje keci
Važně...Život je na hovno a přesto ho stojí za to žít. Dneska sem byla šťastná a veselá.Smála sem se spolu s příbuznýmy a kamarádkou.Opravdu sem byla šťastná ale pak...pak stačilo pár slov a všechno bylo v háji.
Proč vždycky když je člověk nejšťastnější mu někdo řekne to co doufal že neusliší.
Určitě víte že sem byla v lázních.Potkala jsem tam suprového člověka.Sice sem ho od té doby neviděla ale měla jsem ho ráda(jako kamaráda.)
Dneska byl hezký den a já byla veselá a pak mi má nejlepší kamarádka řekla že se pokusil se zabít.
Já vím že s tím otravuju a že bych to vlastně říkat neměla ale já prostě...potřebovala sem to někam napsat...napsat to někou kdo ho neznal .Omlouvám se že vás s tím otravuju.
cry.jpg cry image by starXzore9

Spánek

20. června 2009 v 22:39 | Kate-Dafna |  Moje keci
Teda zase sem kecala s kámoškou přes skype a teď to dělám zase(Ona ví o kom je řeč.). Vypěstovala jsem si závyslot na skype a trpím tím.Ve škole vyřvávám že chci internet a skype při čemž mi kámoška s radostí pomáhá.No a včera jsem s ní zase prokecala celou noc a šla spát někdy v pět ráno.Fakt bomba. Prospala jsem půlku dne.Snídala jsem asi hodinu po tom co měl bej správně oběd ale jinak pohoda.Doufám že tuhle výdrž budu mít i u povídek.
Jinak sem teď nějak mimo.Vůbec věršinou nevím co je za den a každýho se ptám a s povídkama sem taky nějak mimo.Vůbec nemám páru jak bych měla pokračovat a k tomu ještě to vysvědčení a ta blbá paměťovka.Fak to nějak nepobírám.No ale co vás tady obtěžuju se svíma problémama.Řeka bych že vás to stejně nezajímá jen jsem to potřebovala napsat.Tak se mějte.
Kate

Je to v háji

17. června 2009 v 16:46 | Kate-Dafna |  Moje keci
Ahoj.
Mám dost velký problém. Zničila se mi paměťovka ve které sem měla povídky a ještě další věci(Dovedete si asi představit jak sem byla nasraná když tam mám -spíš měla- asi 2000 obrázků nejmíň.) No ale proč to říkám. Měla jsem půlku k NNJCZ ale díky tý paměťovce,která se zničila to budu muset psát od znovu.Naštěstá si tak zhruba pamatuju jak to mělo být.Tak snad to chváli vydržíte.Budu se snažit to dopsat co nejdřív.Zatím se mějte.
Kate

4 Kapitola - Shadow a Atra

12. června 2009 v 11:44 | Kate-Dafna |  Čtyři mocní
Moc se omlouvám ale včera no ono i dneska u nás byla docele bouřka a vypli proud.Pak sem na to zase nějak zapoměla takže vám jí přináším až dnes.Doufám že se vám bude líbyt a necháte nějaké komenty.
Vaše Kate


Ahojky

10. června 2009 v 16:20 | Kate-Dafna |  Moje keci
No mám pro vás snad dobrou zprávu.Už jsem skoro u konce čtvrtého dílu k ČM a už dneska nebo zejtra bych to měla dopsat takže to sem pak hodím.Doufám že se vám to bude líbyt.
Kate.