Červenec 2009

5 kapitola – Temná společnost?

30. července 2009 v 17:23 | Kate-Dafna |  Čtyři mocní
Tak jo stal se zázrak...povedlo se mi dopsat salší díl k ČM.Možná je to tím že jsem byla na HP6.
Doufám že se vám to bude líbyt.Mě se to moc nelíbí ale aspoň něco.
Vaše Kate.

Mé zážitky z HP6

30. července 2009 v 17:11 | Kate-Dafna |  Moje keci
Nemohla sem si to nechat ujít a rovnou jsme z kámoškou zapluli do IMAXU.
(zbytek v CČ)

Další omluva.

5. července 2009 v 14:44 | Kate-Dafna |  Moje keci
Já vím sem s tím hrozná ale já prostě nemůžu jinak...hrozně se omlouvám že nic nepřibívá ale došla mi inspirace.Mám napsaný kousek s NNJSZ ale to se nedá považovat za nic světobornýho.U ČM je to trochu lepší ale totálně sem se zablokovala...myslela jsem že o prázdninách to bude lepší protože budu mít víc času ale mílyla jsem se.Je to snad ještě horší.
Ke všemu se cítím osaměle...nejde o to že si nepovídám s lidmi či že kolem mě neběhá rodina...naopak toho mám až dost ale uvnitř sebe...prázdnota. A já prostě nevím jak dál.Jak dál se životem,s povídkami jak dál se vším.Budoucnost je v nedohlednu a mě to děsí.Školu budu mít za chvíli za sebou a ty co jsem znala budou v nedohlednu.I když se třeba s některými potkám.
Zatím jdou prázdniny mimo mě...povětšinou nevím co je za den a i když je venku krásně a já ráno začínám vesele...tak mě pak dobrá nálada přejde a já zbytek dne jen přežívám. Asi bych potřebovala nějakou vzpruhu jenže nevíc co. Povídám si s kamarádkou a za ní sem vděčná protože nevim co bych jinak dělala.Červenec je pro mě krutej ale doufám že srpen bude lepší. 17 odjíždím na týden se svím otcem,jeho ženou a dcerou na dovolenou takže tu nebudu a příští týden jedu zřejmě ke kamarádce na chatu...už se těším protože doufám že mi to pomůže z tý mí letargie a taky proto že je s ní opravdu sranda.Navíc je to člověk kterej má rád anime a kterýho osobně znám a sem za to ráda.
Ještě jednou se moc omlouvám...je mi to vážně líto ale nedá se nic dělat.
Vaše letargická Kate.
PS: Odpuste mi prosím